Terminy realizacji

zdjęcie terminy realizacji Drukarnia DGprint.pl

Dokładamy wszelkich starań aby terminy realizacji Twojego zlecenia były możliwie jak najkrótsze.


EKPRES
Każdy produkt, przy zachowaniu odpowiedniej konfiguracji, ma możliwość wykonania Expresowego, czyli wysyłki jeszcze w ten sam dzień roboczy lub dnia następnego. Produkty Expresowe wykonywane są priorytetowo, tak szybko jak to możliwe. Mają również wyższą cenę w porównaniu z produktami wykonywanymi w standardowym, kilkudniowym terminie.

STANDARD
Termin ekonomiczny. Produkty wykonywane w tym terminie są odpowiednio tańsze i zazwyczaj wykonujem je w ciągu 3 pełnych dni roboczych.


Terminy realizacji poszczególnych produktów podane są przy tabeli cennikowej. Terminy te są uzależnione od specyfiki danego produktu czyli: techniki druku, ilości, opcji uszlachetniania, obróbki introligatorskiej itp.

Terminy realizacji podane na stronie są orientacyjne i z przyczyn niezależnych od nas mogą ulegać zmianie. W zadeklarowanym czasie zazwyczaj realizujemy ok. 95% zleceń.

Terminy realizacji podane są w pełnych dniach roboczych. Dzień roboczy to każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni wolnych od pracy.

Termin realizacji liczymy od momentu przesłania do nas poprawnych plików oraz od momentu otrzymania płatności.

Termin realizacji nie uwzględnia czasu wysyłki. Przykładowo termin realizacji 2 dni oznacza, iż zamówiony produkt powinien zostać wysłany w 48 godzin od dnia zamówienia.